Nėštumas
Ką pasiimti į ligoninę?
Straipsnis padės atsakyti į šiuos klausimus:
Kokius daiktus turėčiau pasiimti gimdymui ligoninėje?
Ką turėčiau dėvėti gimdydama?
Ar galėsime filmuoti kūdikio gimimą?
Ką turėčiau dėvėti pagimdžiusi?
kitą – palatai po gimdymo.
Sužinokite daugiau:
Pasiteiraukite ligoninės ar gimdymo namų, ar jie turi siūlomų pasiimti daiktų sąrašą, ir paklauskite, kokius daiktus jie suteikia. Jei pasiseks, jums nereikės rūpintis vystyklais, šluostėmis ar sanitariniais įklotais. Taip pat paprašykite patarimų giminaičių ir draugų.
Humoro jausmas laimi prieš tuštybę... vyriški apatiniai yra laisvesni ir patogesni
Humoro jausmas laimi prieš tuštybę. Padėkokite, jei teta pasiūlys kelias poras vyriškų trumpikių, nes jos yra laisvesnės ir po gimdymo patogesnės. Būsite ypač dėkinga, jei prireiks cezario pjūvio.
Gali būti naudinga įsidėti plastikinį aplanką su rašikliu, gimdymo planu, nėščiosios knygele ir asmens tapatybės kortele ar pasu. Jums taip pat gali prireikti vairuotojo pažymėjimo (jei turite) ir šiek tiek pinigų išlaidoms.
Nustebtumėte sužinojusi, kiek žmonių į ligoninę pamiršta pasiimti mobiliojo telefono kroviklį. Jei turite atsarginį, susipakuokite jį iš anksto.
Dabar taip pat geras metas jums su partneriu aptarti planus, susijusius su nuotraukomis ir vaizdo įrašais, ir, jei reikia, pasiimti atsarginę fotoaparato bateriją ir atminties kortelę. Taisyklės, susijusios su mobiliųjų telefonų naudojimu ir vaizdo įrašų darymu, įvairiose ligoninėse skiriasi. Taigi, sužinokite, ko tikėtis.
Kai kurie gimdymo skyriai būna vėsūs, kai kurie jaukūs ir šilti. Vienuose leidžiama prijungti savo muzikos grotuvą prie tinklo arba yra įstaigos grotuvas, kituose reikalaujama, kad grotuvai būtų naudojami tik su baterijomis. Geriausia, jei įmanoma, nuvykti apžiūrėti įstaigos, kurioje gimdysite, ir prieš pradedant pakuotis daiktus visko išsiklausinėti.
Gimdyvėms dažniausiai praverčia šie daiktai:
- Seni marškinėliai ar naktiniai gimdymui
- Chalatas
- Šlepetės
- Šiltos kojinės. Neleiskite kojoms šalti!
- Lūpų balzamas
- Guminis kamuoliukas, kuriuo partneris galėtų pamasažuoti jums nugarą
- Aliejus ar losjonas raminančiam masažui
- elevit® Breastfeeding multivitaminų kompleksą, kuris padeda užtikrinti, kad jūsų organizme būtų pakankamai visų reikiamų maistinių medžiagų
- Užkandžiai ir gėrimai
- Butelis vandens
- Tinklalaidės, knygos, galvosūkiai ir žurnalai
- Plaukų gumytės
- Mikrobangų krosnelėje pašildomi šildomieji paketai (bet pirmiausia pasitikrinkite, ar ligoninė leidžia juos naudoti)
- Tualeto reikmenys ir servetėlės
- Krepšys nešvariems drabužiams
- Bent dvi prilaikančios liemenėlės ar maitinimo liemenėlės. Patarimas: paieškokite marškinėlių su įsiūta maitinimo liemenėle.
- Priekyje atsegamos pižamos ar marškiniai, jei ketinate maitinti krūtimi
- Krūtų pagalvėlės
- Žindymo pagalvė, jei planuojate ją naudoti
- Higieniniai įklotai po gimdymo
- Patogūs apatiniai. Vienos moterys renkasi vienkartinius apatinius, kitoms patinka vyriškos trumpikės arba didesnių dydžių apatiniai. Nesitikėkite jų panaudoti dar kartą.
- Kelios poros pižamos kelnių. Jas pasikeisite kelis kartus.
- Knygos, tinklalaidės, žurnalai ir muzika
- Laisvi, patogūs drabužiai, tinkami nešioti po gimdymo ir namuose
- Šiek tiek grynųjų gėrimams
- Tualeto reikmenys
- Didelis krepšys nešvariems drabužiams
Naujagimiai negali reguliuoti savo kūno temperatūros, todėl patariama juos aprengti keliais sluoksniais drabužėlių. Štai standartiniai daiktai, kuriuos reikėtų pasiimti:
- Sauskelnės
- Šluostės arba vata, naudojamos keičiant vystyklus, ir muilas arba ne ploviklio pagrindo prausiklis kūdikiui prausti, jei nesuteikia ligoninė
- Dveji marškinėliai arba glaustinukės dienai
- Dveji šliaužtinukai dienai. Patarimas. Jei naudosite kitų vaikų išaugtus drabužėlius, pasiimkite tuos, kurie užsegami iki pat pėdučių.
- Medvilninė kepuraitė
- Pledas kūdikiui
- Vystyklai ir drabužiai, su kuriais bus vykstama namo
- Jūsų automobilyje įmontuota kūdikio kėdutė